اطلاعات تحویل

👇👇👇 مشاهده شماره سفارش 👇👇👇

اگر موجودی سکه اکانت شما بیش از ۵۰۰ هزار سکه میباشد هم اکنون با اعلام شماره سفارش به بخش پشتیبانی (فقط از طریق تلگرام) اطلاع دهید تا سفارشتان در اسرع وقت و کوتاهترین زمان ممکن تکمیل و تحویل گردد.شماره سفارش را از بخش کاربری و سفارشات درون سایت میتوانید مشاهده کنید و در صورتی که در وضعیت “در انتظار بررسی” میباشد از طریق تلگرام جوایای مشکل شوید .

  • لطفا برای عدم تاخیر در تکمیل خرید به اینترنت دسترسی داشته باشید و تا زمانی که به شما اطلاع داده نشده است وارد بازی نشوید تا خریدتان بدون مشکل تکمیل گردد.
  • در صورت وجود سوال یا زمان تکمیل خرید از طریق شبکه های اجتماعی مانند واتزاپ و تلگرام و … از طریق شماره ۰۹۲۱۴۳۹۶۱۳۱ (لطفا تماس تلفنی نگیرید، فقط از طریق پیامک و تلگرام پیام دهید) و یا با ایمیل soccerstars.iran@gmail.com با ما در تماس باشید.

لطفا ، خواهشمند هستیم برای از بین نرفتن زمان کاری و سریعتر تحویل شدن سفارشها از تماس تلفنی خودداری کنید ، اگر سفارش شما دچار مشکل شود حتما حتما حتما تیم پشتیبانی از طریق شماره ثبت شده از شما در سایت با شما تماس حاصل کرده و مشکل را حل میکنند ، تماس شما مبنی برای اینکه سفارش من کی حاضر میشه ، یک ساعته پول دادم چرا انجام نشده و سوالات از این قبل فقط باعث از بین رفتن زمان انجام سفارشات میشود ، در صورتی که هر مشکل و سوالی در مورد خرید دارید از طریق تیم پشتیبانی در تلگرام سوال خود را مطرح کنید و صبر کنید تا پاسخ خود را دریافت کنید !

  • اگر سفارش شما در محدوده ساعت ۸ صبح تا ۹ شب انجام شده باشد پس از ثبت سفارش (در صورت ارسال اطلاعات صحیح اکانت و قطع نبودن سرور بازی) در اسرع وقت (حداقل ۲ ساعت) خریدتان تکمیل می گردد . تمامی سفارشها در صف خرید قرار میگیرند و بعد از رسیدن نوبت سفارش تکمیل میگردد ، لطفا از پیام دادن بی مورد پس از خرید برای زمان خرید خودداری کنید. (تشکر از صبوری شما)
  • (پی نوشت : با توجه به انجام فرایند به صورت اینترنتی لطفا صبور باشید در مواقعی ، قطعی اینترنت یا سرور بازی و یا زیاد بودن سفارش های در صف خرید باعث افزایش زمان خرید میشود)
  • (پی نوشت : سفارشات در روزهای تعطیل با تاخیر یا در اولین روز کاری تکمیل و تحویل می گردند)
  • در صورت استفاده از تایید دو مرحله ای گوگل برای عدم ایجاد تاخیر در سفارش در صورت امکان تا پایان خرید این گزینه را غیر فعال نماییدیا به محض دریافت کد تایید ، کد دریافتی را برای تیم پشتیبانی ارسال نمایید .
  • لطفا تا زمان تکمیل خرید وارد بازی نشوید.
  • در صورت دریافت تایید از طریق پیامک یا تماس تلفنی گوگل یا تایید در صفحه گوشی موبایل خود آن قبول کرده و یا کد دریافت شده را خیلی سریع به شماره ۰۹۲۱۴۳۹۶۱۳۱ پیامک نمایید تا تاخیری در فرایند خریدتان پیش نیاید.

 

با توجه به روش های جدید برای خرید سکه بازی جهت پایین آوردن قیمت ها و رفاه حال مشتریان گرامی لطفا قبل از اینکه موجودی سکه اکانت بازی شما زیر حداقل ۵۰۰ هزار سکه بیاید اقدام به خرید نمایید ! توجه فرمایید ، در صورت کمتر بودن مقدار سکه از ۵۰۰ هزار تا در اکانت شما ، میبایست حتما پک ۱ میلیون سکه را به صورت جداگانه خریداری کنید!!!

لینک خرید پک یک میلیون سکه بازی سوکراستارز

توجه داشته باشید در صورت عدم خرید بسته مذکور سفارش شما تکمیل نخواهد شد و در حالت انتظار باقی میماند تا بسته مورد نظر خریداری و برای تیم پشتیبانی ارسال گردد ، لطفا به این موارد دقت فرمایید که مشکلی بعد از خرید وجود نداشته باشد.

{{{ لطفا به این نکته دقت لازم و کافی را داشته باشید.}}}